DATA URODZENIA: 03.09.1985 r. Witam serdecznie. Mam na imię Kamil. Mieszkam w Rykach. Jestem osobą niepełnosprawną, od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce. Pomimo pewnych ograniczeń realizuje się i spełniam marzenia. Bardzo interesuje się sportem.

Lubię oglądać różne dyscypliny sportu i kibicować polskim sportowcom oraz ulubionym drużynom piłkarskim. Jestem przede wszystkim aktywnym człowiekiem, uprawiającym sport i czerpiącym z tego dużo pozytywnych korzyści. Od dziecka bardzo lubiłem grać w piłkę nożną, kosza czy siatkówkę.

Wielką frajdę sprawia mi także jazda na rowerze i piesze wędrówki po lesie czy po górach. Najprostszą moją codzienną aktywnością są spacery i szybkie marsze z moją sunią Heydi. Ponadto fajną formą aktywności jest dla mnie pływanie, któremu poświęcam coraz więcej czasu, traktując je jako doskonałą rehabilitację.

Największą jednak moją pasją i miłością sportową jest bieganie, które daje mi bardzo dużo radości i szczęścia. Pomimo tego, że biegałem trochę wcześniej to początkiem mojej biegowej przygody jest końcówka sierpnia 2012 roku.Wtedy to poszedłem na spotkanie biegowe grupy Biegusiem.pl, a zaraz po nim zostałem jej członkiem i należę do grupy aż do dnia dzisiejszego. Bieganie jest dla mnie wspaniałą formą poprawy kondycji fizycznej i samopoczucia, oraz dodaje mi dużo odwagi i pewności siebie. Dzięki bieganiu i grupie Biegusiem.pl poznałem i wciąż poznaje wielu fantastycznych ludzi. Biegam i staruje w zawodach rywalizując na dystansach 5 i 10 km oraz przebiegłem kilka półmaratonów i dwa maratony, spełniając tym samym swoje biegowe marzenie. Biegam przede wszystkim dla siebie, ponieważ sprawia mi to radość i wywołuje uśmiech na twarzy. Lubię jednak stawiać sobie ambitne cele i do nich dążyć, dlatego pragnę dalej się rozwijać i pokonywać własne bariery stając się lepszym biegaczem. Wiem, że osoba niepełnosprawna może być bardzo aktywna. Może żyć z pasją i bez ograniczeń, ciesząc się każdym dniem.

 Moja lista dotychczasowych startów

 

Moja aktywność na endomondo

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2020
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
  • nasze biegi
  • polecane biegi

 

 

fdm wroblewska