Biegusiem to grupa biegowa zrzeszająca wszystkie osoby, których pasją i formą aktywnego wypoczynku jest bieganie. Wśród nas są osoby, które startują w zawodach, są także osoby, które traktują bieganie jako relaks i oderwanie się od codzienności.

 

Grupa ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę na wspólne bieganie oraz oderwanie się od biurka, telewizora i szarej codzienności. W każdy piątek* o godzinie 18 zapraszamy na parking obok galerii Ósemkaryckiej pływalni przy ulicy Janiszewskiej 2 (zmiana od 26.04.2013 roku).

 

By rozwiać Twoje wątpliwości i pytania:
TAK – dasz sobie radę
TAK – przebiegniesz pierwszy kilometr i nie padniesz
TAK – możesz być mężczyzną, kobietą, chłopakiem, dziewczyną
TAK – weź ze sobą wygodne buty, bluzę, kurtkę, czapkę i rękawiczki (szczególnie zimą)
TAK – jest miła atomosfera
TAK – gwarantujemy zwiększony poziom endorfin

 

(*) – w przypadku niesprzyjającej pogody (intensywny deszcz lub bardzo niska temperatura powietrza, np. -40 stopni....może nas przestarszy, bo przy prawie -30 już biegalismy) spotkania mogą się nie odbyć.

 

Jak szybko dołączyć do Biegusiem.pl? Możesz przyjść w piątek na spotkanie lub też Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje zdjęcie, opis dotychczasowych osiągnięć lub po prostu kilka słów na temat Twojej przygody z bieganiem. Zamieścimy Twój profil na biegusiem.pl.

 

Prawda, że proste?! Najtrudniejszy jest pierwszy krok? Na pewno nie z Biegusiem.

 

Jeśli nadal nie jesteście pewni czy warto biegać i czy dacie sobie radę zapraszamy do zapoznania się z FAQ (wyjaśniamy tu kilka podstawowych kwestii oraz odpowiadamy na często zadawane pytania) i kilkoma tekstami. Z pewnością pozwolą Wam rozwiać wszelkie wątpliwości początkującego biegacza:

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2024
P W Ś C P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  • nasze biegi
  • polecane biegi

 

 

fdm wroblewska