mmitura

Mikołaj Mitura

powstMam na imię Mikołaj, od kilku już lat spotykam Biegusińskich na zawodach biegowych. Miałem przyjemność niektórych z Was już poznać. Przyszedł czas, że po pewnych zachętach i namowach zostać jednym z Was:) W ostatnich latach bieganie sprawia mi bardzo dużo przyjemności, ponadto moim konikiem są biegi na orientację.

 

 

Moja lista dotychczasowych startów

Dysk Google – nie znaleziono strony

Żądany plik nie istnieje.

Sprawdź, czy URL jest poprawny i czy plik istnieje.

Dysk Google – zrobisz wszystko w jednym miejscu

Aplikacje Dysku Google ułatwiają tworzenie, przechowywanie i udostępnianie różnego rodzaju dokumentów, w tym arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji.

Dowiedz się więcej na drive.google.com/start/apps.

8 myśli nt. „Mikołaj Mitura

  1. Mikołaj

   Witaj Marek. już w najbliższy weekend rusza PUCHAR KOZIOŁKA w Kleszczówce koło Dęblina. Impreza biegowa na orientacje organizowana przez MKS Start Lublin. Trzy biegi: sprint, klasyk i middle, a ponadto prowadzona jest kategoria wojskowych w ramach otwartych mistrzostw woj lubelskiego

   Odpowiedz
 1. admin Autor wpisu

  Mikołaj – dzięki za info. Już jest na biegusiem.pl i na fejsie 🙂 Artur Osypiuk wspominał, że się wybierze. Jeszcze jest jutro czas na zapisy także nie powinno być probleów. Jeśli możesz to podeślij na kontakt@biegusiem.pl swój nr tel. byśmy mogli mieć szybki kontakt )

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *