mmitura

Mikołaj Mitura

powstMam na imię Mikołaj, od kilku już lat spotykam Biegusińskich na zawodach biegowych. Miałem przyjemność niektórych z Was już poznać. Przyszedł czas, że po pewnych zachętach i namowach zostać jednym z Was:) W ostatnich latach bieganie sprawia mi bardzo dużo przyjemności, ponadto moim konikiem są biegi na orientację.

 

 

Moja lista dotychczasowych startów

Nie można odnaleźć strony

Logo Google

Żądany plik nie istnieje.

Sprawdź, czy URL jest poprawny i czy plik istnieje.

Dysk Google – zrobisz wszystko w jednym miejscu

Aplikacje Dysku Google ułatwiają tworzenie, przechowywanie i udostępnianie różnego rodzaju dokumentów, w tym arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji.

Dowiedz się więcej na drive.google.com/start/apps.

8 myśli nt. „Mikołaj Mitura

  1. Mikołaj

   Witaj Marek. już w najbliższy weekend rusza PUCHAR KOZIOŁKA w Kleszczówce koło Dęblina. Impreza biegowa na orientacje organizowana przez MKS Start Lublin. Trzy biegi: sprint, klasyk i middle, a ponadto prowadzona jest kategoria wojskowych w ramach otwartych mistrzostw woj lubelskiego

   Odpowiedz
 1. admin Autor wpisu

  Mikołaj – dzięki za info. Już jest na biegusiem.pl i na fejsie 🙂 Artur Osypiuk wspominał, że się wybierze. Jeszcze jest jutro czas na zapisy także nie powinno być probleów. Jeśli możesz to podeślij na kontakt@biegusiem.pl swój nr tel. byśmy mogli mieć szybki kontakt )

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *