dbanaszek_prfoil

Dominika Banaszek

dominika_banaszekUrodziłam się 14 kwietnia 1981r. W Rykach zaistniałam 7 lat temu, jako żona swojego męża 😉 a od 19 października 2013 jestem też Biegusiem.

„Bieganie jest nudne” – popularna fraza, pod którą podpisywałam się jeszcze w zeszłym roku.
Ale – 30 lat, dwójka dzieci i wysportowany mąż 🙂 Jak sprostać wyzwaniom i poprawić formę mając dziennie godzinę dla siebie? Bieganie! Możliwe wszędzie i o każdej porze, sama ze sobą, tyle czasu jakim dysponuje. Wystarczy tylko mobilizacja i buty. Takim sposobem pierwsze kilometry na bieżni, z wieeelkim wysiłkiem, zaczęłam pokonywać na początku b.r.. Z planem imprez biegowych 2013 w tle, w których, według mojego „Trenera domowego” wziąć udział powinnam. Takim sposobem; w lipcu; na ryckich ulicach pierwszy raz pokonałam, według mojej skali królewski – dystans 10km i jestem z tego bardzo dumna!
Biegam gdy silnie czuję taką potrzebę, czyli nieregularnie i choć na poprawę formy działa to nie najlepiej, to na umysł – zawsze! Marzeń biegowych nie mam. Może jedno – biegać częściej. Podsumowując, nie wiem czy zasłużyłam by wstąpić w Wasze szeregi, niemniej jednak, cieszę się że tak się stało, bo bardzo Was polubiłam.

Moja lista dotychczasowych startów

Nie można odnaleźć strony

Logo Google

Żądany plik nie istnieje.

Sprawdź, czy URL jest poprawny i czy plik istnieje.

Dysk Google – zrobisz wszystko w jednym miejscu

Aplikacje Dysku Google ułatwiają tworzenie, przechowywanie i udostępnianie różnego rodzaju dokumentów, w tym arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji.

Dowiedz się więcej na drive.google.com/start/apps.

6 myśli nt. „Dominika Banaszek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *