dbanaszek_prfoil

Dominika Banaszek

dominika_banaszekUrodziłam się 14 kwietnia 1981r. W Rykach zaistniałam 7 lat temu, jako żona swojego męża 😉 a od 19 października 2013 jestem też Biegusiem.

„Bieganie jest nudne” – popularna fraza, pod którą podpisywałam się jeszcze w zeszłym roku.
Ale – 30 lat, dwójka dzieci i wysportowany mąż 🙂 Jak sprostać wyzwaniom i poprawić formę mając dziennie godzinę dla siebie? Bieganie! Możliwe wszędzie i o każdej porze, sama ze sobą, tyle czasu jakim dysponuje. Wystarczy tylko mobilizacja i buty. Takim sposobem pierwsze kilometry na bieżni, z wieeelkim wysiłkiem, zaczęłam pokonywać na początku b.r.. Z planem imprez biegowych 2013 w tle, w których, według mojego „Trenera domowego” wziąć udział powinnam. Takim sposobem; w lipcu; na ryckich ulicach pierwszy raz pokonałam, według mojej skali królewski – dystans 10km i jestem z tego bardzo dumna!
Biegam gdy silnie czuję taką potrzebę, czyli nieregularnie i choć na poprawę formy działa to nie najlepiej, to na umysł – zawsze! Marzeń biegowych nie mam. Może jedno – biegać częściej. Podsumowując, nie wiem czy zasłużyłam by wstąpić w Wasze szeregi, niemniej jednak, cieszę się że tak się stało, bo bardzo Was polubiłam.

Moja lista dotychczasowych startów

Dysk Google – nie znaleziono strony

Żądany plik nie istnieje.

Sprawdź, czy URL jest poprawny i czy plik istnieje.

Dysk Google – zrobisz wszystko w jednym miejscu

Aplikacje Dysku Google ułatwiają tworzenie, przechowywanie i udostępnianie różnego rodzaju dokumentów, w tym arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji.

Dowiedz się więcej na drive.google.com/start/apps.

6 myśli nt. „Dominika Banaszek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *