FAQ biegusiem.pl – pytania i odpowiedzi

logoPonieważ pojawia się wiele pytań i wątpliwości co do funkcjonowania grupy postanowiliśmy stworzyć krótkie FAQ – czyli zestaw pytań, na które nie znacie odpowiedzi a chcielibyście je znać a boicie się zapytać 😉

Jakie warunki muszę spełnić aby wstąpić do biegusiem.pl?
W zasadzie to żadnych 😉 Ale OK by uporządkować nieco informacje zapraszamy do zakładki Idea, gdzie ogólnie wyjaśniamy kim jesteśmy i jak dołączyć do grupy.

Co muszę zrobić aby mój profil pojawił się na stronie?
Wystarczy wysłać dosłownie 3-4 zdania o sobie. Kim jesteście, dlaczego biegacie, plany, marzenia biegowe, sukcesy, itd, itd. Ściągę macie w postaci kilkudziesięciu osób, które już są w ekipie. Do opisu dołączcie swoje zdjęcie. Jeśli startowaliście już w zawodach biegowych to dołączcie także wyniki. Tak przygotowane informacje wyślijcie na adres: kontakt@biegusiem.pl

Nie jestem z Ryk, Dęblina i okolic. Czy mogę wstąpić do biegusiem.pl?
Ależ oczywiście! Biegusiem.pl to grupa, która zrzesza przede wszystkim pasjonatów biegania. Lokalizacja biegaczy nie jest żadną przeszkodą. Możesz być z dowolnego miasta, miejscowości, wsi, kraju… trwają również zaawansowane rozmowy z przedstawicielami innych planet 😉

Czy muszę pojawiać się na cotygodniowych spotkaniach biegusiem.pl?
Skłamiemy jeśli powiemy, że nie 😉 Ale… sami jesteśmy osobami, które mają mnóstwo obowiązków i bardzo często akurat w piątek nie mamy czasu na bieganie. Doskonale rozumiemy, że nie zawsze można pojawić się na spotkaniu. Jednak będzie nam bardzo miło, jeśli wygospodarujecie sobie godzinę na wspólny piątkowy bieg.

Dopiero zaczyna swoją przygodę z bieganiem, czy mogę do Was dołączyć?
Jasne, że tak. Przyjdź na spotkanie w piątek. Zanim pobiegniemy ustalamy mniej więcej trasę i tempo biegu. Jest ono zazwyczaj dość spokojne 6-7 min/km. Biegniemy tempem, które pozwala na komfortową rozmowę. A jeśli nawet, któraś z osób opadnie z sił to robimy przerwę w biegu.

Chcę mieć bluzę, koszulkę, spodenki z logo biegusiem.pl
Każdy zakupuje we własnym zakresie odzież i robi nadruki. Nie jesteśmy stowarzyszeniem, nie pobieramy opłat za przynależność do grupy, nasza działalność opiera się o nasze prywatne finanse.

Jeśli macie inne pytania napiszcie je w komentarzach lub wyślijcie na adres: kontakt@biegusiem.pl – uzupełnimy wtedy FAQ o odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *