Artur Olek i Kornelia Wąsik Sportowcami Roku w plebiscycie Twojego Głosu!

rykiTak tak – znów wygraliśmy! Gala podsumowująca Plebiscyt Twojego Głosu na Sportowca i Trenera Roku 2015 w powiecie ryckim odbyła się tym razem w Rykach w Kinie Renesans.


Pełni napięcia oczekiwaliśmy wyników. Po wielkich emocjach nazwiska naszych kandydatów zostały wyczytane na samym końcu. Pierwsze miejsce zajął Artur Olek, a Kornelia uplasowała się tuż za nim na drugiej pozycji!

12654470_932883800141211_6640219352418959758_n
Kilka słów o naszych zwycięzcach chciał powiedzieć Kamil Rafeld:

Moi Drodzy Przyjaciele !
W ten weekend Nasza grupa osiągnęła wspaniałe sukcesy. Dublet w plebiscycie na Sportowca Roku i wspaniałe wyniki w Zimowym Maratonie Bieszczadzkim. Nie mogłem być tym razem z Wami, ale myślałem o Was i serdecznie kibicowałem. Chciałbym pogratulować Arturowi i Korneli sukcesu w plebiscycie oraz całej Biegusiowej ekipie startującej w Maratonie Bieszczadzkim oraz w Lublinie osiągniętych wyników. Słowa uznania należą się jednak całej grupie i osobom nas wspierających! Pokazaliśmy, że jesteśmy zgraną paczką, która fajnie się jednoczy i wspiera !
Artur – wspaniały sportowiec, który do wszystkiego doszedł rzetelną i ciężką pracą na treningach. Jest przy tym super przyjacielem, na którego można zawsze liczyć.
Kornelia – drobna dziewczyna, ale o wielkiej sile. Uparcie dąży do celu i nigdy się nie poddaje. Przy tym zawsze pogodna i uśmiechnięta. Jest super koleżanką.
Oboje swoimi wynikami i ciężką pracą treningową oraz podejściem do sportu w pełni zasłużyli na te wyróżnienia w plebiscycie.
Sportowo też Nasza grupa ekstra rozpoczęła ten rok za co należą się Im wielkie brawa !
Biegusiem.pl jednym słowem pokazało moc !!!!

Kamil-pięknie dziękujemy za te słowa.

Już po raz trzeci możemy odnotować duży lokalny sukces. W 2013 r. wygrali Stanisław Kupiec i Grzegorz Kosmala , a sportowcami 2014r. zostały Anna Żaczek i Paulina Krawczak

Warto podkreślić, że w 2011 roku Tomek Łukasiak zajął 16 miejsce,a rok później Arek Wąsik znalazł się już w dziesiątce najpopularniejszych sportowców.

Na koniec chcieliśmy podziękować Wam – Wam wszystkim, którzy biegacie i czerpiecie z tego olbrzymią frajdę, a  także Wam wszystkim, którzy oddaliście swoje głosy na Artura i Kornelię. Dziękujemy, że jesteście z nami, że pozdrawiacie nas trąbieniem w trakcie naszych treningów. Przepraszamy, że zwykle „lecimy” asfaltem, ale często inaczej się nie da…Niektóre treningi wymagają „szybszej” nawierzchni niż kostka brukowa. Z tego miejsca w imieniu Artura (oraz tych którzy też biegają na trasie Ryki-Stawy-Dęblin) prosimy wszystkich zmotoryzowanych o wyrozumiałość. Nie trzeba od razu denerwować się widząc z naprzeciwka biegnącą osobę-wystarczy troszeczkę zwolnić…

Wysiłek, który wkładamy w treningi, litry potu, kontuzje to nic w porównaniu z radością jaka towarzyszy kolejnemu zwycięstwu w Plebiscycie Twojego Głosu! Dziękujemy 🙂 12418019_932883790141212_238425489585790382_nNa koniec kilka zdjęć z gali autorstwa Jurka Wojtasia i Pawła Wasilewskiego:
XV Plebiscyt Twojego Głosu

8 myśli nt. „Artur Olek i Kornelia Wąsik Sportowcami Roku w plebiscycie Twojego Głosu!

 1. Kamillo

  Raz jeszcze gratulacje dla Naszych kandydatów oraz dla Wszystkich którzy pomogli osiągnąć ten sukces !

  Odpowiedz
 2. Bartek

  Gratuluję sukcesu!

  Jednak odniosę się do biegania na trasie Ryki-Stawy-Dęblin. Przede wszytkim prośba do osób biegających po ciemku by zainwestowali w dobry odblask, ponieważ po ciemku ich w ogóle nie widać.
  Druga sprawa, nie biegnijcie perfidnie całym pasem asfaltu i nie wybiegajcie chamsko pod samochód by musiał Was mijać niemal poboczem drugiego pasa. Fajnie, że biegacie, ale pępkami świata nie jesteście i wasze szybsze treningi mniej mnie interesują niż to, że któryś przez własną nieroztropność wpadnie pod koła.

  I jeszcze raz gratulacje, w sumie to już tradycja, skoro trzeci rok już same sukcesy 🙂

  Odpowiedz
 3. olsen

  Dziękujemy 🙂
  Ze swojej strony powiem, że nie biegam po ciemku tą trasą, nie wbiegam pod koła, biegnę jak najbardziej mogę lewą stroną, jestem często wręcz spychany przez samochody i muszę uciekać prawie po rowach…ale nawet tak (minimalnie) „zabierając” pas widzę reakcje co niektórych… (na szczęście jest tych osób coraz mniej-przynajmniej tak mi się wydaje). Skoro policja może mnie ładnie przepuścić jadąc naprzeciwko i nie zwracając mi uwagi to chyba biegnę prawidłowo 🙂 To tak jeszcze w kwestii biegania po ulicy
  Jeszcze raz dziękujemy za gratulacje 🙂

  Odpowiedz
 4. Marcin

  Sukces Artura nie może dziwić. Choć nie widziałem go od ponad dwudziestu lat (ale ten czas leci), to pamiętam go jako osobę pracowitą, konsekwentną, odpowiednio zmotywowaną i kochającą sport. Przy tym zawsze był ( i z pewnością w dalszym ciągu jest 🙂 ) bardzo koleżeński i wspierający. Mógłbym dużo pisać w samych superlatywach o Arturze, ale myślę, że znacie go dobrze i wiecie, że jak mało kto zasłużył na ten tytuł. Brawo Artur!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *